Zasady komunikacji w pracy dyspozytora medycznego

Program szkolenia Wykład – 2 godziny + ćwiczenia – 6 godzin
Czas trwania 8 godzin dydaktycznych
Wykładowcy instruktorzy ratownictwa medycznego, dyspozytorzy systemu PRM

Seminarium dla dyspozytorów medycznych ” Zasady komunikacji w pracy dyspozytora medycznego”, to szkolenie które przygotowuje przyszłych dyspozytorów do trudnych rozmów z pacjentami, często odbiorcami szkolenia są dyspozytorzy pracujący w zawodzie, dla których rozmowa z pacjentem w stanie zagrożenia zdrowia lub życia – jest również trudnym elementem pracy.

Szkolenie to jest prowadzone w postaci II modułów:

1. Wykład – psychologiczne aspekty w pracy dyspozytora medycznego, praca z psychologiem klinicznym w zrozumieniu mechanizmów stresogennych, radzenie sobie ze stresem, ASD (Acute Stress Disorder), PTSD (PostTraumatic Stress Disorder).

2. Praktyczne sytuacje – realne scenariusze zdarzeń, w tym przygotowane nagrania dyspozytorów zbierających wywiad medyczny – analiza sytuacyjna.

Podczas szkolenia zapewniamy materiały edukacyjne, komfortowe sale konferencyjne i dydaktyczne, serwis kawowy.

Jeśli jesteś zainteresowany/a szkoleniem wypełnij druk zgłoszenia i wyślij go na adres biuro@erudio.edu.pl