O nas

Nasze motto…

” Tyle człowiek wart, ile po sobie pozostawił, ile osiągnął , ile wiedzy zdobył, ile innym dał z siebie „

 

Nasza Firma powstała w odpowiedzi na duże zainteresowanie szkoleniami z zakresu ratownictwa medycznego i pierwszej pomocy. W chwili obecnej nasza działalność opiera się na trzech filarach: pierwsza pomoc, ratownictwo medyczne i zarządzania kryzysowe.

 Naszym celem jest edukacja medyczna  wszystkich osób, które chcą uczyć się i wzbogacać swą wiedzę poprzez ciekawe szkolenia z zakresu ratownictwa medycznego, dzięki temu chcemy zwiększać poziom bezpieczeństwa nas wszystkich.

Każde szkolenie oferowane przez ERUDIO Centrum Szkoleń Medycznych i Bezpieczeństwa jest prowadzone przez wieloletnich praktyków związanych z systemem ratownictwa medycznego w Polsce.

Nasi specjaliści to:

• trenerzy posiadający kilkuletnie doświadczenie w ratownictwie medycznym,

• wieloletni ratownicy medyczni,

• instruktorzy certyfikowani przez Europejską Radę Resuscytacji i Amerykańskie Towarzystwo Kardiologiczne,

• wykładowcy akademiccy,

• specjaliści ds. zarządzania kryzysowego i bezpieczeostwa publicznego,

• pedagodzy,

• psycholodzy,

• instruktorzy samoobrony,

• wieloletni położnicy i ginekolodzy,

• osoby, dla których ratownictwo medyczne jest pasją…

WPIS DO REJESTRU INSTYTUCJI SZKOLENIOWYCH WOJEWÓDZKIEGO URZĘDU PRACY W KATOWICACH O NUMERZE 2/24/00010/2018

WUP logo

Wpis do RIS 2018

Posiadając akredytowaną kadrę instruktorską jednocześnie współpracując z ośrodkami certyfikującymi mamy możliwość współorganizacji kursów Amerykańskiego Towarzystwa Kardiologicznego (AHA).
W przypadku kursów doskonalących dla ratowników medycznych, dyspozytorów medycznych i kursów kwalifikowanej pierwszej pomocy kwalifikacje trenerów są zgodne z wymaganiami ustawodawcy. Nasi wykładowcy to osoby bardzo rzetelne, merytorycznie doskonale przygotowane do prowadzenia szkoleń.
Jednocześnie wyznajemy zasadę, że to uczeń jest najważniejszym ogniwem procesu uczenia się i nauczania, co ma swoje odzwierciedlenie w ankietach ewaluacyjnych naszych szkoleń. Uczestnicy prowadzonych przez nas szkoleń na jego zakończenie wykazują blisko 50% wzrost wiedzy i umiejętności z zakresu, którego dotyczyło dane szkolenie.
Nasi kursanci zwracają uwagę przede wszystkim na profesjonalizm prowadzonych szkoleń oraz spójność i jasność przekazu. Zakres merytoryczny naszych szkoleń jest przygotowany z niezwykłą rzetelnością, a omawiane przypadki odnoszą się bezpośrednio do rzeczywistości, w której pracują nasi kursanci.
Zdajemy sobie sprawę, że w zawodach medycznych działa się zespołowo, że każda osoba jest poszczególnym ogniwem łańcucha, dlatego też w naszych szkoleniach stawiamy na praktykę i naukę komunikacji. Wiemy, że nikt nie chce być najsłabszym ogniwem, zwłaszcza jeśli w grę wchodzi ludzkie życie lub zdrowie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją szkoleniową oraz naszymi referencjami.

Realizując swoje cele jako firma szkoleniowa, nie zapominamy również o najmłodszych, staramy się każdego roku wspierać kilka ośrodków zajmujących się dziećmi – wspieramy rozwój dzieci, szczególnie tych, które nie mają takich możliwości.

Podziękowanie od dzieci jest dla nas najważniejszym uznaniem…

 

Właściciel ERUDIO Centrum Szkoleń Medycznych i Bezpieczeństwa

Tomasz Kulpok-Bagiński

Comments are closed