Kadra

Nasza kadra dydaktyczna to osoby, które mają bardzo duże doświadczenie – zarówno w pracy jako trenerzy jak i praktycy, wykonujący zawód ratownika medycznego, lekarza, pielęgniarki.

 

 

DZIAŁ ORGANIZACJI SZKOLEŃ

– mgr Agnieszka Dobrowolska – specjalista ds. organizacji szkoleń 

email: agnieszka.dobrowolska@erudio.edu.pl

 

DZIAŁ SZKOLEŃ

–  mgr Tomasz Kulpok-Bagiński

email: biuro@erudio.edu.pl

2013-01-12 22.19.09

właściciel Firmy ERUDIO CSMiB,

ratownik medyczny, specjalista ds. zarządzania kryzysowego, pedagog spec. promocja zdrowia,  wieloletni instruktor ratownictwa medycznego, instruktor ACLS,PALS,CPR/AED AHA, EPLS candidate ERC, BLS/AED candidate,  Prodziekan i nauczyciel akademicki w Wyższej Szkole Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej, członek PTK.

 

 

– mgr Bartłomiej Placek

instruktor ERUDIO CSMiBDSC00684

ratownik medyczny, wieloletni instruktor ratownictwa medycznego, instruktor BLS/AED ERC, ACLS,PALS,CPR/AED AHA, nauczyciel studyjny na wydziale ratownictwa medycznego, pedagog.

 

 

 

 

– mgr  Agnieszka Dobrowolska

zdjęcie Aga

instruktor ERUDIO CSMiB

ratownik medyczny,  zastępca Kierownika Stacji Pogotowia Ratunkowego w Zwoleniu, instruktor ratownictwa medycznego, ukończyła studia podyplomowe z zakresu prawa pracy i zarządzania w służbie zdrowia.

 

 

 

 

 

 

– Kamila Pająk

Kamila Pająk

instruktor ERUDIO CSMiB

ratownik medyczny, instruktor ratownictwa medycznego, ratownik GOPR Grupy Jurajskiej, dyspozytor systemu PRM.

 

 

 

 

 – Paweł Dyr

Paweł Dyr zdjęcie profilowe

instruktor ERUDIO CSMiB

ratownik medyczny, instruktor pierwszej pomocy i ratownictwa medycznego, wieloletni praktyk, prywatnie pasjonat medycyny ratunkowej, pracownik Pogotowia Ratunkowego w Rawie Mazowieckiej.

 

 

 

– mgr prawa  Sebastian Stankiewicz

Zdjęcie Sebastian Stankiewicz

Prawnik, nauczyciel akademicki na Wydziale Nauk o Zdrowiu Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej w Radomiu, doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Uczestnik licznych konferencji naukowych. Zainteresowania naukowe obejmują w szczególności: prawo pracy, prawo cywilne, prawo ochrony zdrowia, prawo medyczne.

 

 

 

 

 

W chwili obecnej ERUDIO CSMiB jest w trakcie tworzenia listy stałych trenerów/instruktorów szkolących w ramach PP,KPP i MZR.

Współpracują z nami m.in. Piotr Połeć, Maksymilian Filipek, Bernard Sochaj, Krzysztof Wiosna. Już wkrótce pokażemy ich profile…  🙂

Skontaktuj się z nami.

[contact-form-7 id=”53″ title=”Formularz 1″]

 

Comments are closed